pizza katowice, polecicie ?

pizza katowice, polecicie ?

Szukam perfekcyjnej naleśnikarni katowice, jaka serwuje także naleśniki na słono i słodko. Czy w katowicach w ogóle można zjeść przepyszne naleśniki z bardzo wyśmienitym farszem i sałatką?

himmmu78

Posty: 2

 
Powiem wam, że ta pizza katowice jest po prostu najlepsza. Tutaj macie link do strony właśnie tej restauracji http://www.placek.katowice.pl. Serwowane są tam dania bez mąki pszennej. Pizza, jak i inne dania smakują obłędnie. Musicie ich spróbować.

TeS

Posty: 13

 
Ja zawsze chodzę do kilku lokali i wybieram najlepszą restauracje katowice. Nigdy nie sugeruje się kogoś opiniami. Często jest tak, że nie każdemu smakuje to samo.

zenek744

Posty: 5

 
Ja zawsze chodzę do kilku lokali i wybieram najlepszą restauracje katowice. Nigdy nie sugeruje się kogoś opiniami. Częstokroć jest tak, iż nie każdemu smakuje to samo.

gruszk56

Posty: 5

 
Pizza katowice powinna być wykonana ze zdrowych składników. Nie lubię, gdy na pizzy są położone przetworzone produkty. Ja stawiam bardziej na zdrowe składniki, chętnie skorzystam z propozycji, które zaproponowaliście.

andrew66

Posty: 8

 
Pizza katowice jest rzeczywiście niesłychanie dobra w jednym z lokali, lecz nie pamiętam na jakiej ulicy się znajduję i jak się nazwy. Jednakże jest to restauracja, jaka podaje dania bez używania mąki pszennej.

Uroczy Boys

Posty: 8

 
Ja byłem ostatnio w naleśnikarnii katowice na naleśnikach słonych i powiem wam, że była to najlepsza rzecz, którą kiedykolwiek jadłem. Nie wiem, jak oni to zrobili, niemniej jednak pierwszy raz jadłem coś tak pysznego.

johncena67

Posty: 9