fizykoterapia Gdańsk, polecicie ?

fizykoterapia Gdańsk, polecicie ?

Cześć. Czy jesteście w stanie polecić kogoś, kto sprawdza się jako fizjoterapeuta w Gdańsku?

Kowalski

Posty: 4

 
Rehabilitacja medyczna w Gdańsku to usługa, którą skłonnych jest zaproponować bardzo wiele placówek. Podejmując skuteczne poszukiwania nie przepłacicie.

pawel253

Posty: 14

 
Ciekawiło mnie to, ile za swoje usługi oczekuje masażysta w Gdańsku. Niedawno miałem kłopot z bolącym kręgosłupem, więc miałem okazję się o tym przekonać. Pozdrawiam :)

Sarenka

Posty: 17

 
Fachowcem, dla którego fizykoterapia Gdańsk nie sprawia najmniejszego kłopotu jest ten fizjoterapeuta: https://www.doz.pl/lekarze/l58060-Fizjoterapeuta_Pawel_Michalowicz_masazysta. Polecam go, ponieważ w moim wypadku sprostał absolutnie wszystkim wymaganiom.

syrena88

Posty: 8

 
Fizjoterapeutów w Gdańsku jest naprawdę wielu, aczkolwiek, gdy poszukiwałem najlepszego kierowałem się także dość ograniczonymi możliwościami finansowymi.

labuh

Posty: 8

 
Byłem świadomy, że rehabilitacja medyczna w Gdańsku potrafi być dość kosztowna, aczkolwiek byłem w stanie przełknąć wysokie koszty, gdy wziąłem pod uwagę potencjalne rezultaty. Z takowych byłem ostatecznie w 100% usatysfakcjonowany, więc bardzo polecam.

FasJasola

Posty: 9

 
Byłem świadomy, że rehabilitacja medyczna w Gdańsku potrafi być dość kosztowna, aczkolwiek byłem w stanie przełknąć wysokie koszty, gdy wziąłem pod uwagę potencjalne rezultaty. Z takowych byłem ostatecznie w 100% usatysfakcjonowany, więc niesłychanie polecam.

Pamooko

Posty: 11