dobry fizjoterapeuta w Gdańsku, gdzie ?

dobry fizjoterapeuta w Gdańsku, gdzie ?

Witam. Czy jesteście w stanie zarekomendować jakiegoś sprawdzonego masażystę w Gdańsku?

enriquess

Posty: 4

 
W Gdańsku rehabilitację na kręgosłup rozpocząłem kilka dni temu. Z całą pewnością podzielę się swoimi spostrzeżeniami, gdy zacznę dostrzegać pierwsze efekty. Moim zdaniem wydawanie opinii po zaledwie kilku dniach mogłoby być krzywdzące… :)

propek1

Posty: 8

 
Długo zastanawiałem się o tym czy przy moim bólu kręgosłupa Gdańsk rehabilitacja będzie w stanie zdać egzamin. Jeśli okaże się, że nie będę zmuszony podjąć się leczenia, choć myślę, że wszystko zakończy się po prostu operacją, czego się jednakże mocno obawiam.

robertanisz

Posty: 6

 
Polecam skorzystać z masażu leczniczego Gdańsk Abrahama, który mogę osobiście mocno zarekomendować. Dodam, że korzystałem z oferty co najmniej kilku masażystów i absolutnie każdy sprostał moim oczekiwaniom. Pozdrawiam serdecznie.

Siarczanek3

Posty: 26

 
Kilka lat temu musiałem podjąć rehabilitację w Trójmieście. Wracałem do pełnej sprawności po bardzo poważnym urazie, jednak udało mi się zakończyć to przedsięwzięcie pełnym sukcesem. W razie zainteresowanie - mogę podesłać Wam namiary na godnego uwagi rehabilitanta.

Laleczka

Posty: 10

 
Dobrych fizjoterapeutów w Gdańsku jest co najmniej kilkunastu. Utwierdziłem się w przekonaniu o tym przede wszystkim wówczas, gdy trafiłem na to forum dyskusyjne. Pozdrawiam.

Hoteowo24h

Posty: 19

 
Dobrego masażystę w Gdańsku odnajdziecie sprawdzając wyłącznie tą ofertę:
http://lekarze.mamzdrowie.pl/pawel-michalowicz-rehabilitant-gdansk. To jego telefon 796.720.820. Polecam również w takim mieście Słupsk rehabilitacje dyskopatii dla kręgosłupa http://stawiamnazdrowie.pl/akupunktura/lekarze-rehabilitacja-medyczna/vcard/gabinet-masazu-i-kregarstwa-mgr-andrzej-andrzejewski,18272008.html.

vincek

Posty: 34

 
Moją uwagę zwrócił fzjoterapeutą w Trójmieście Paweł Michałowicz, o którym znalazłem wiele pozytywnych informacji w Internecie. Jeszcze zastanowię się nad jego wyborem.

gdzies23

Posty: 21