Mam problem z stopami, Kraków ?

Mam problem z stopami, Kraków ?

Pomóżcie mi proszę w poszukiwaniu porządnej kosmetyki w moim mieście (Kraków). Ogólnie rzadko korzystam z tego rodzaju dogodności, natomiast moja cera wygląda koszmarnie zaś za tydzień mam spotkanie z chłopakiem z internetu. Nie widziałam mnie jeszcze na żywo i mam straszny stres...

Polećcie coś proszę.

21gregorek

Posty: 36

 
Chciałabym Ci pomóc, moja cera też wygląda jak jedno ogromne szare coś i to jeszcze z trądzikiem, natomiast nie jestem w stanie nic z tym zrobić. Miałam jedną mikrodermabrazję, później masaż twarzy, później kwasy i nadal wyglądam kijowo.. nie wiem ta moja kosmetyczka, albo jakaś niezorganizowana, podszywana czy coś, albo ja jestem taka oporna i nic na mnie nie zadziała, albowiem już nie wiem co dalej kombinować zaś nie chce płacić za coś co w ogóle nie działa, albowiem mogę za te pieniądze zrobić coś innego.

W_Wąski

Posty: 37

 
Kraków mój kochany, tutaj Skarbie znajdziesz dokładniej mówiąc wszystko więc i to się znajdzie ;) Moja kochana kosmetyczka jest na ulicy Burgundzkiej, tutaj jest ich strona http://www.kosmetyczny.krakow.pl masz tam cennik, kontakt z adresem i pomiędzy innymi opinie klientek. Ja sobie niezmiernie chwalę ten zakład, bowiem kosmetyczka tam dokładnie wie co ma robić, jest mega uprzejma i ma wyśmienite wyczucie. Jak pragniesz pogadać to cię zaczepia i można sobie pogawędzić. Jak nie masz humoru, to puszcza uspokajającą muzykę i nie zagaduje.

Jasia12

Posty: 30

 
W Krakowie dobry salon masz tutaj http://www.kosmetyczny.krakow.pl kilka razy byłam u nich na depilacji i na hennie i Panie są faktycznie fajne, żywiołowe duchowo lecz precyzyjne w pracy. Aktualnie już nie mieszkam w Krakowie, lecz bardzo lubiłam tam chodzić i moje kumpele też chwaliły akurat ten salon. Kawałek dalej jest jeszcze jeden (lub pół roku temu jeszcze był), tam nie idź bowiem jest drożej za identycznie to samo, nie wiem co sobie za marżę wymyślili... lecz szkoda gadać, czasem nawet 50% drożej mieli.

Pszemeg

Posty: 46

 
W Krakowie to ja nawet nigdy nie byłam więc hehe, no trudno żebym wiedziała gdzie tam są jakieś salony kosmetyczne a co dopiero który z nich jest dobry xD chciałabym ci pomóc lecz technicznie normalnie nie jestem w stanie. Niesłychanie mocno za to będę trzymać kciuki, żebyś w końcu coś odnalazła, bowiem paskudna cera to okropne samopoczucie a to po prostu rujnuje człowieka. Nie wiem, może w domku spróbuj natrzeć buzię jakimiś ziołami czy coś.. to czasami pomaga, jakaś parówka z rumianku czy mięty – mi pomaga.

Aarus24

Posty: 29