dobry masażysta w Gdańsku, polecicie kogoś ?

dobry masażysta w Gdańsku, polecicie kogoś ?

Dzień dobry. Czy jesteście w stanie zarekomendować mi solidnego masażystę w Gdańsku?

Czasowy

Posty: 7

 
Zdaję sobie sprawę, że rehabilitacja w Sopocie to bardzo kosztowna usługa. Wychodzę z założenia, że podejmując skuteczne poszukiwania uda mi się zapłacić nieco mniej, niż Wy mieliście okazję korzystając z usług najlepszych przedstawicieli tej branży. Pozdrawiam.

Klakier

Posty: 3

 
Nie ma uniwersalnej metody na to, abyście trafili na dobrego fizjoterapeutę w Gdańsku. Czasami wystarczy odrobina szczęścia, gdy w innych wypadkach trzeba po prostu skorzystać z usług co najmniej kilku fizjoterapeutów, aby wyrobić sobie stosowną opinię.

amberr

Posty: 17

 
Od dłuższego czasu szukam kogoś, kto zaproponuje mi masaż kręgosłupa Gdańsk. Teraz zabieram się za lekturę Waszych wypowiedzi w obrębie tego forum dyskusyjnego. Być może przeczytam coś interesującego, polecicie kogoś naprawdę wartego uwagi. Pozdrawiam.

TomekK

Posty: 16

 
Dobry masażysta w Gdańsku to ten, którego ofertę możecie znaleźć pod tym adresem: http://gdansk.emiasto.pl/fizjoterapeuta-pawel-michalowicz-masazysta-gdansk-sopot.html. Nigdy mnie nie zawiódł. Rekomendowałam jego usługi zarówno dużo znajomym i rodzinie :-)

Namo

Posty: 7

 
Dopiero kilka tygodni temu zdałam sobie sprawę, iż odszukanie fizjoterapeuty w Trójmieście, który będzie miał przystępne ceny i wolny termin w najbliższej przyszłości to bardzo ciężkie obowiązek.

yarofe

Posty: 10

 
Moim zdaniem niezwykle sporo zaangażowania wymaga rehabilitacja pediatryczna przy mózgowym porażeniu dziecięcym. Jestem tego świadoma ze względu na fakt, że dziecko znajomych jest chore.

Marioleczka

Posty: 11

 
Mam świadomość, że wybór fizjoterapeuty w Gdańsku potrafi być niełatwy. Wszystko ze względu na fakt, iż w tej branży konkuruje pomiędzy sobą bardzo wielu fizjoterapeutów. Polecam postawić na wysoką jakość, a nie niską cenę.

urszulka

Posty: 13

 
Mi konieczny jest ktoś, dla kogo przeszkody nie będą stanowiły zmiany zwyrodnieniowe stawów biodrowych, albowiem właśnie z takim problemem borykam się od dłuższego czasu. Mam nadzieję, iż uda mi się trafić na profesjonalistę.

BoGGo

Posty: 15

 
Interesowało mnie to, ile może kosztować rehabilitacja w Gdańsku lub Sopocie i masaż i ćwiczenia na mózgowe porażenie dziecięce. Byłam przerażona, ponieważ ceny okazały się niesamowicie wysokie. W tej chwili nie wiem, co powinnam zrobić.

Katenn

Posty: 37