Fotele masujące

Fotele masujące

Cześć! Co myślicie o tak zwanych fotelach masujących? Ktoś miał okazję z takiego przyrządu skorzystać? Czy ma to sens, czy może zastąpić prawdziwy masaż? Ktoś, coś? Ewentualnie jakie modele foteli doradzacie, na co zwracać uwagę przy zakupie??

namok 

Posty: 5

 
Na pewno dobrym kryterium jeśli ktoś chce kupić fotel masujący jest cena. Jeśli fotel jest za tysiaka to raczej bym tutaj cudów jeśli chdozi o terapię nie oczekiwał.

beata77

Posty: 6

 
Do rehabilitacji w domu bardzo dobrze nadaje się odpowiedni fotel masujący, ale musi być atestowany, medycznie sprawdzony, a nie jakiś „zabawkowy” jakich trochę na rynku jest (zwłaszcza u różnych domokrążców). Nasz fotel kupowaliśmy od sklepu Kluczborka (ich strona online - prohealth.pl ). Świetny kontakt, wszystko tłumaczą, sam fotel jeśli chodzi o design to w zasadzie nie różni się od klasowego eleganckiego mebla. Dużo programów, można masować i górę i dół, a nawet stopy. Są efekty takiej terapii, i też w dłuższej perspektywie czasu fotel na siebie zarobi, bo po prostu nie wydajmy na masażystę.

propek1

Posty: 8

 
Wiem że moja siostra chciała sobie kupić taki fotel masujący ale wyskoczyło jej sporo innych wydatków – choćby w związku z operacją szwagra i sobie odpuściła, ale podejrzewam że za jakiś czas znowu wróci do tego pomysłu.

jarciarz

Posty: 8

 
Moi rodzice parę razy robili podchody pod taki fotel z masażem ale chyba się skończy na tym, że to my z bratem im kupimy :) To jest jednak spory koszt, a jak weźmiemy we dwójkę to się nam rozejdzie.

Rysiek_99

Posty: 16

 
W hotelu gdzie nocowaliśmy w Ustce mieli takie fotele masujące i spędziłam tam trochę czasu. Powiem że dla mnie taki masaż na fotelu jest lepszy niż normalny. No i na pewno plusem jest dostępność...jeśli miałabym taki w domu to mogłabym się masować kiedy bym miałą na to ochotę..

kamap92

Posty: 25

 
Mój mąż to ma straszne te bóle w dolnej części kręgosłupa. Czasami jak się schyli to można mieć wrażenie że już się nie będzie w stanie wyprostować. Promieniuje mu to też na nogi...Może się uda w przyszym roku załatwić mu sanatorium. Jest to jakaś opcja.

Wygodniś22

Posty: 5

 
Ja to ogólnie mam bardzo dobre doświadczenia z masażami jako takimi. Idealne rozluźnienie dla mięśni. Jak brałam sesje u masażysty regularnie to czułam efekty, ale jak przerwałam to już niestety nie jest tak kolorowo. Znów boli.

namok

Posty: 4

 
Przede zakupem fotela masującego to ja bym radziła na pewno o wszystko po kilka razy dopytać. Choćby o max obciążenie, kwestie dostawy, wniesienia itp. Bo wiem że sąsiad kiedyś kupił sobie taki fotel to mu podstawili pod drzwiami i do widzenia...a to cholerstwo ważyło coś koło stu kg ponoć.

Oct714

Posty: 16