Naprawa sterowników kotłów, sprawdzona firma ?

Naprawa sterowników kotłów, sprawdzona firma ?

Hejka. Czy orientujecie się, ile średnio kosztuje wstępna diagnoza, a następnie serwis płyt indukcyjnych?

jarciarz

Posty: 8

 
Moja żonka też patrzy na mnie spod byka, że nie naprawiam elektroniki w domu, ale po prostu nie chcę ryzykować i wolę, aby zrobił to renomowany serwis, który posiada narzędzia i doświadczenie w tej sferze.

namok

Posty: 24

 
Raczej zalanie płyty indykacyjnej nie powinno doprowadzić do zwarcia. Problem może być dopiero wtedy, gdy już wcześniej uszkodzona została izolacji na płytce przetwornicy. Wówczas nie obejdzie się bez odwiedzenia serwisu płyt indukcyjnych.

mmmm56

Posty: 13

 
Jak będziesz przez długi czas używał spawarkę na pełnej mocy, to nie dziw się, że średnio co tydzień będziesz odwiedzał serwis spawarek inwertorowych.

turysta00

Posty: 11

 
Nie ma reguły, czy to gorszej jakości płyta czy lepszej. Przy częstym wykorzystywaniu niektóre podzespoły się zużywają i nic na to nie poradzimy. Powinniśmy wliczyć serwis płyt indukcyjnych w koszty.

Robuś

Posty: 10

 
Zawsze byłem tego zdania i chyba nigdy go nie zmienię. Uważam, że naprawa elektroniki powinna być wykonywana tylko i wyłącznie poprzez profesjonalistów, którzy dysponują odpowiednimi narzędziami. Bawienie się w takie rzeczy w domu jest niebezpieczne.

Krasnal451

Posty: 38

 
W moim kotle było z kolei tak, że na wyświetlaczu nie pojawiało się nic. Nie działały również przyciski funkcyjne. Po naprawie sterowników kotłów okazało się, że było to spowodowane zniszczeniem podzespołów, które odpowiadają za tłumienie przepięć.

Fanatyk

Posty: 26

 
Jeżeli spawarka wybija ci bezpieczniki, to prawdopodobnie kłopot jest z tranzystorami. Najlepiej będzie, jak zawieziesz ją na serwis spawarek inwertorowych, tam zamontują ci znacznie wyższe tranzystory.

ajhhopek

Posty: 31

 
Witajcie. Jeżeli potrzebna jest wam profesjonalna naprawa sterowników kotłów, to polecam usługi http://elektrox.pl. Od ich naprawy mamy spokój z kotłem.

RRrico

Posty: 35

 
Wiem, że Polacy to tacy ludzie, którzy nie lubią dawać zarabiać innym. Jednak nie ryzykowałbym naprawy sterowników kotła dla paru pln. Mój kolega do tej pory przeklina siebie po tym, jak sam zaczął grzebać w module. Tak tam nagrzebał, że naprawa serwisowa trwała prawie miesiąc, a w domu zimno…

Pendrzeec

Posty: 11