klimatyzacja Warszawa

klimatyzacja Warszawa

Z kim rozmawiać o wprowadzeniu klimatyzacji w Warszawie do biura, ale takiej bardziej nowoczesnej?

Grudziii2

Posty: 1

 
Nie ma żartów z wentylacją i się o tym przekonałem, bo kilka lat musiałem przez to zamknąć biznes, więc lepiej zdecyduj się na wydanie pieniędzy ;)

Yuri20

Posty: 9

 
Prowadzę niewielką placówkę medyczną i zlecam regularnie pomiary wentylacji przez https://environprojekt.com. Mają doskonały dział projektowy i know how z dużych inwestycji, dlatego bardziej ufam. Mojemu synowi pomagali przy odbiorze nieruchomości, więc to dodatkowy plus. Można z wieloma rzeczami dotyczącymi kontroli, czy zabezpieczenia budynku się porozumieć.

chchiyan

Posty: 12

 
Bezpieczeństwo pożarowe to raczej podstawa, w tym czyszczenie wentylacji. Wielu ludzi nawet nie wie, że błędy w tym obszarze mogą wywołać ryzyko ogniowe.

Klarka34

Posty: 5

 
Wiem, że realizują modernizację wentylacji dla szpitali nawet, więc podnoszą komfort obsługi nieruchomości rzeczywiście, a do tego dopasowanie niezawodnych technologii w każdym przypadku.

Hihi_WWW

Posty: 11

 
Gaszenie gazem to akurat bardzo ciekawe rozwiązanie i uważam przyszłościowe dla tych obiektów, gdzie przechowuje się wrażliwe informacje, jakieś specjalistyczne dane.

TTT999

Posty: 15

 
Z wentylacją nie ma żartów, a sam się o tym przekonałem przy prowadzeniu pierwszej działalności gospodarczej. Po mandacie i kontroli Sanepidu się nauczyłem, że jednak lepiej wydać na modernizację

omen100

Posty: 6

 
Najlepiej od projektu po montaż i serwis zamawiać, a nie rozdzielać, bo się nie połamiesz, co do czego później. Przerobiłem i polecam tylko taką opcję.

CHatka-eKo

Posty: 19

 
Według mnie brak dopływu świeżego powietrza to duży problem, a jednak często zaniedbywany przez właścicieli. Widziałem masę ludzi, która się zniechęciła do wynajmu nieruchomości przez zły zapach właśnie z tzw. nieokreślonego źródła.

merlo45

Posty: 4

 
Oni akurat mają nie tylko oddział w Warszawie, ale również w innych częściach kraju, więc to pokazuje dość szeroki zakres działania. Bardziej ufam takim markom właśnie.

xtigerx

Posty: 9